Kurs fotografii podróżniczej

Ty też rób zdjęcia w podróży, które będą zapierać dech w piersiach!

BEZPŁATNA LEKCJA

Reguła trójpodziału

Jak rozmieścić elementy w kadrze, aby tworzyły ciekawą i przyjemną kompozycję dla oka? Wystarczy umieścić je w mocnych punktach kadru. I właśnie o tych mocnych punktach będzie w tej lekcji.

  • 13 Minut


Zadanie domowe:

Spróbuj zrobić zdjęcie zachowując regułę trójpodziału. Może to być zdjęcie krajobrazu, portret lub jakieś detale. Poszukaj najważniejszych puntów w Twoim kadrze i spraw, aby znalazły się one w mocnych punktach na zdjęciu. Sprawdź, czy uwaga będzie się od razu skupiać na tych właśnie miejscach.

DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO:

Dni
:
Godzin
:
Minut
:
Sekund

Kurs Fotografii Podróżniczej

All In


Ty też rób zdjęcia w podróży, które będą zapierać dech w piersiach!
699 Zł,-

Z kodem: WEBINAR25
zniżka 25% zł

Cena promocyjna: 525 ZŁ,-

Pakiet all in w którym znajdziesz wszystkie informacje oraz sekretne tipy fotograficzne, tak abyś po tym kursie robił tak samo dobre zdjęcia jak ja! Kliknij w Kup Teraz i zobacz co dokładnie zawiera ten pakiet.

UZYSKAJ DOSTĘP JEDYNIE DO WYBRANEGO PAKIETU

Domyślam się, że nie każdy zaczyna swoją przygodę z fotografią od zera, tak samo jak nie każdy chce od razu obrabiać zdjęcia jak profesjonalista, czy robić zdjęcia w trybie manualnym. Dlatego przygotowałam dla Ciebie trzy pakiety dzięki którym uzyskasz dostęp tylko do wybranych lekcji. Tak więc jeśli jesteś zainteresowany jedynie konkretną częścią mojego kursu, oto moja propozycja. Kliknij Kup Teraz i zobacz, który pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i co on zawiera.