Program Partnerski 
Kursu Fotografii Podróżniczej

Dołącz do naszego programu partnerskiego!

Najczęściej zadawane pytania:

1. Co to jest afiliacja?

Afiliacja lub marketing afiliacyjny to proces zarabiania prowizji poprzez promocję produktów innych osób (lub firm). Mechanizm afiliacji jest prosty: osoba wybiera produkt, który jej się podoba, promuje go wśród innych i zarabia część zysku na każdej dokonanej sprzedaży

2. Jak działa program partnerski mojego kursu?

Jeśli chcesz zarabiać na polecaniu mojego Kursu Fotografii Podróżniczej to możesz skorzystać z programu partnerskiego. Zasady są bardzo proste. Od każdej poleconej sprzedaży otrzymujesz 10% prowizji. To znaczy, że sprzedając 10 moich najtańszych kursów, możesz zarobić nawet 699 zł. Mój kurs możesz polecać za pomocą linków afiliacyjnych. Prowizja zostanie naliczona, gdy osoba, która kliknie w Twój link w ciągu 30 dni dokona zakupu.  

3. Kto może dołączyć do programu partnerskiego?

Do mojego programu partnerskiego może dołączyć każdy, kto chciałby promować mój produkt wśród swojej społeczności. Nie trzeba mieć działaności gospodarczej. Rozliczenie patrz punkt 14.

4. Jakie są korzyści z dołączenia do programu partnerskiego?

Programy partnerskie przynoszą wiele korzyści zarówno osobom polecającym, jak i firmom. Firmy płacące za polecenie zyskują nowe grono odbiorców i uwiarygodnienie osoby z zewnątrz. Z kolei osoby polecające zyskują wynagrodzenie w zamian za wsparcie ulubionych firm.

5. Jak można dołączyć do programu partnerskiego?

Wystarczy, że zarejestrujesz się w moim sklepie internetowym jako partner i uzupełnisz tam wszystkie swoje dane.

6. Program partnerski – linki afiliacyjne.

Jeśli już zarejestrujesz się do programu partnerskiego, to tam w zakładce LINK znajdziesz swój link afiliacyjny do mojego kursu. Wystarczy, że umieścisz go w swoich kanałach social media (Instagram, FB, YouTube), na stronie www, lub prześlesz go konkretnej osobie.

7. Jak tworzyć polecające linki afiliacyjne?

Po zalogowaniu się w panelu partnera w zakładce LINK znajdziesz swój indywidualny link do promocji. Jeśli chciałbyś ten link skrócić to możesz użyć w tym celu strony do skracania linków: Bitly

8. Skąd mam wiedzieć ile kursów się sprzedało z mojego polecenia?

Po zalogowaniu się do panelu partnera, możesz sprawdzić dokładnie ile kursów się sprzedało z Twojego polecenia oraz jaką prowizję Ci wypłacimy.

9. Kiedy otrzymasz zapłatę za polecenie mojego kursu?

Zapłatę otrzymasz 15 dnia miesiąca po miesiącu w którym nastąpiła sprzedaż. Czyli za sprzedaż ze stycznia, otrzymasz prowizję 15 lutego.

10. W jaki sposób otrzymasz zapłatę?

Płatności za kurs odbywają się przez PayPal. Jest to jedyna opcja. Jeśli jeszcze takiego konta nie posiadasz, to bardzo polecam założyć. Jest ono bezpłatne. Założenia trwa kilka minut. Jestem pewna, że przyda Ci się ono w przyszłości nie tylko do wypłacania prowizji ze sprzedaży mojego kursu.

11. Program partnerski – rejestracja oraz logowanie:

Rejestracja partnera

Logowanie partnera

12. Czy są jakieś zasady polecania i czego unikać?

Mój kurs możesz polecać dowolnym osobom za pomocą wygenerowanego linka afiliacyjnego. Otrzymasz wtedy 10% prowizji od sprzedaży. 

  • Kurs należy jednak polecać w sposób uczciwy i należy unikać czynności, które mogłyby naruszyć dobre postrzeganie mojej marki oraz wprowadzać w błąd potencjalnego kupca. 
  • Spamowanie oraz przesyłanie informacji osobom wbrew ich woli jest zabronione. 
  • Program partnerski nie nalicza prowizji, jeśli partner dokona zakupu produktów na swój użytek – również z innego adresu mailowego.

13. W jaki sposób najlepiej polecać mój kurs?

Mój Kurs Fotografii Podróżniczej możesz polecać na wiele sposobów:

  • media społecznościowe (FB, Instagram, YouTube itd)
  • artykuły oraz wpisy na blogu
  • banery na blogu
  • Twoja własna lista mailingowa
  • angażowanie się w dyskusje online na grupach tematycznych
  • recenzja kursu w dowolnym miejscu

Najlepiej sprawdza się Tworzenie własnych treści na blogach, bo one najdłużej zostają w sieci i nawet do kilku lat po publikacji, możesz czerpać dochód z polecania.

14. Czy mogę być partnerem jeśli nie prowadzę działalności gospodarczej?

Oczywiście, jak najbardziej. Jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej to rozliczasz się raz w roku. Należy wtedy wpisać dochody z afiliacji w formularzu PIT-8C jako dochody z innych źródeł.

15. Gdzie mogę pobrać materiały promocyjne?

Wszystkie materiały do promocji mojego kursu możesz pobrać pod tym linkiem.