UZYSKAJ DOSTĘP DO WYBRANEGO PAKIETU

Zgodnie z prośbą wielu osób podzieliłam Kurs Fotografii Podróżniczej na trzy pakiety. Jest to tymczasowa oferta dla osób, które chcą otrzymać dostęp tylko do wybranej części kursu. Domyślam się, że nie każdy zaczyna swoją przygodę z fotografią od zera, tak samo jak nie każdy chce od razu obrabiać zdjęcia jak profesjonalista, czy robić zdjęcia w trybie manualnym. Dlatego przygotowałam dla Ciebie trzy pakiety dzięki którym uzyskasz dostęp tylko do wybranych lekcji. Tak więc jeśli jesteś zainteresowany jedynie konkretną częścią mojego kursu, oto moja propozycja. Kliknij Kup Teraz i zobacz, który pakiet jest dla Ciebie odpowiedni i co on zawiera.

DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO TYLKO:
Dni
:
Godzin
:
Minut
:
Sekund
Oczywiście kurs nadal jest dostępny w pełnej wersji którą nazwaliśmy All In! I na niego również obiwiązuje 25% zniżki. Użyj kod: PROMOCJA25

Kurs Fotografii Podróżniczej

All In


Ty też rób zdjęcia w podróży, które będą zapierać dech w piersiach!
699 Zł,-

Z kodem: PROMOCJA25
zniżka 25% zł

Cena promocyjna: 525 ZŁ,-

Pakiet all in w którym znajdziesz wszystkie informacje oraz sekretne tipy fotograficzne, tak abyś po tym kursie robił tak samo dobre zdjęcia jak ja! Kliknij w Kup Teraz i zobacz co dokładnie zawiera ten pakiet.

Ten kurs jest
dla Ciebie jeśli:
 • Lubisz robić zdjęcia, ale nie jesteś zadowolony z rezultatów, a Twoje zdjęcia z podróży nie oddają klimatu, który zastałeś na miejscu.

 • Chciałbyś, aby twoje zdjęcia wyglądały bardziej profesjonalnie.

 • Robisz zdjęcia, ale nigdy ich nie obrabiasz, bo zajmuje Ci to za dużo czasu, poza tym nie wiesz jak się za to zabrać.

 • Masz dość szukania wiedzy w internecie, która nie jest w żaden sposób uporządkowana i wprowadza w Twojej głowie jeszcze większy chaos.

 • Fotografujesz telefonem i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat kompozycji oraz perspektyw.

 • Fotografujesz aparatem na trybie auto i chcesz przejść na tryb manualny.

 • Masz dość różnych presetów, które na jednych zdjęciach wyglądają super, a na innych fatalnie.

 • Chcesz nauczyć się robić zdjęcia, które będą opowiadać historie!

MOJE AUTORSKIE PRESETY

Kurs zawiera 8 autorskich presetów do programu Adobe LightRoom na komputer oraz na telefon, które są wynikiem 10 lat pracy oraz doświadczenia w obrabianiu zdjeć. Używam tych presetów od lat w fotografii podróżniczej oraz ślubnej.

Dzięki tym presetom obrabianie zdjęć będzie dla Ciebie już tylko przyjemnością. Wszystkie presety są na bazie podobnych ustawień, a to oznacza, ze w końcu zdjęcia z każdej Twojej podróży będą wyglądać tak samo. Bez względu na to czy będziesz obrabiać zdjęcia z Islandii, Bali czy Lazurowego Wybrzeża. Twoje zdjęcia będą zawsze spójne ponieważ są skomponowane na podstawie tych samych ustawień, dopasowane jedynie w zależności od tego czy będziesz obrabiać zdjęcia zrobione w ciągu dnia, o zachodzie słońca, czy też może w nocy. Presety mają ponadczasowe kolory, które idealnie oddają rzeczywistość, dzięki czemu zdjęcia nawet za kilka lat będą cieszyć one Twoje oko. Poniżej przedstawiam Ci kilka przykładowych zdjeć przed obróbką, zrobionych w formacie RAW, oraz po obróbce.

ZOBACZ CO O KURSIE MÓWIĄ MOJE KURSANTKI
 • Julia Sankiewicz

  Super, że ten kurs ten jest nakierowany na fotografię podróżniczą, czyli to, co najbardziej mnie interesuje. Poza tym widząc spis treści, a później jeszcze Twoje zaangażowanie w przygotowanie wyzwania i lekcje, które nam tam udostępniłaś, wiedziałam, że to nie jest zwyczajny kurs, który tylko przekazuje najważniejsze informacje techniczne, ale uczy w bardzo przyjemny sposób, wielokrotnie przez zabawę, no i bardzo motywuje do próbowania, do robienia zdjęć. 

  Zawsze się zastanawiałam co to to całe ISO i przysłona i choć szukałam odpowiedzi w Internecie, dopiero Ty wyjaśniłaś mi to w taki sposób, że zrozumiałam, tym samym rozwiązałaś mój największy problem.

  Bardzo mi się podoba, że wyjaśniasz wszystko w taki jasny, prosty sposób. Dużo mi uświadomiła lekcja o definicji fotografii, nigdy wcześniej nie zastanawiałam się, czym tak właściwie jest fotografia i gdzie leży jej fenomen, a tu taka prosta odpowiedź – światło. Od tej lekcji zupełnie inaczej patrzę na świat. 

  Kurs jest świetnie przygotowany, jest kopalnią wiedzy podanej w bardzo przystępny prosty sposób. Oglądanie lekcji to sama przyjemność, jak również zadania do wykonania po lekcji, na które aż się czeka z niecierpliwością. No i kurs jest dla każdego, kto chciałby robić lepsze zdjęcia, bo Maryla udowadnia, że do fotografii wcale nie trzeba mieć talentu, trzeba po prostu poznać pewne zasady, sposoby, jak patrzeć na świat, by znaleźć magiczny kadr. 

  Gratuluję! Kurs jest świetny. Widać, że naprawdę włożyłaś w niego dużo serca. Cieszę się, że go kupiłam. Choć na razie nie mam jeszcze profesjonalnego sprzętu, do tej pory zdjęcia robione telefonem mnie zadowalały, teraz poważnie zaczynam zastanawiać się nad kupnem aparatu.  Kiedyś, jak porównywałam moje zdjęcia do innych instagramowych kadrów, myślałam sobie: cóż, po prostu nie mam talentu i tyle. Teraz widzę, że nie w talencie czy jego braku tkwi problem. Chcę się więc rozwijać i Twój kurs na pewno mi w tym pomoże. Dziękuję. 

 • Halina Kowalska

  Kurs jest doskonały! Lekcje przekazane w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, wszystkie ważne informacje są poparte wieloma przykładami.

  Fotografuję tylko telefonem a pomimo tego potrafiłam wiele z niego wyciągnąć – dzięki wskazówkom Maryli odkryłam wiele funkcji mojego iPhone jak np. długa ekspozycja czy funkcja portretu dzięki czemu bliski element był ostry a tło rozmyte. A jeśli chodzi o lekcje to wszystkie były dla mnie nowością samą w sobie i wszystkie były bardzo inspirujące. Dodatkową wartością kursu były: pakiet przepięknych presetów oraz cotygodniowe wyzwania, dzięki czemu można było na grupie kursantów pochwalić się zdjęciami na zadany temat. Te wyzwania pozwalały nie tylko podziwiać ale i „podglądać” to, jak inni uczestnicy podchodzili do różnych tematów zdjęć – no i do kompletu komentarze Maryli pod zdjęciami- to sztos!

  Jesli się ktoś zastanawia się czy kupić kurs – ten kurs jest napakowany i wiedzą i praktycznymi wskazówkami, i do tego przekazanymi w bardzo przyjazny sposób! Można śmiało stwierdzić, że ten kurs działa! Wasze zdjęcia będą zdecydowanie piękniejsze i ciekawsze, a zabawa aparatem czy telefonem da wiele satysfakcji w postaci pięknych kadrów. Polecam szczerze – efekty widzę na swoim przykładzie.

 • Urszula Jaźwińska-Mastalerz

  Kurs jest bardzo profesjonalnie przygotowany, a jednocześnie w przystępnej cenie i prowadzony przez fajną osobę. Plus bardzo dobrze wytłumaczone zagadnienia i na odpowiednim dla mnie poziomie zaawansowania. 

  Najbardziej podobają mi się lekcje o kompozycji oraz cotygodniowe wyzwanie, które jest dla mnie mega motywujące 🙂 Nie obejrzałam jeszcze kursu do końca, ale już wiem że jego największą wadą jest to że jest za krótki 😆 Bardzo byłabym chętna na kolejne części – pogłębienie różnych tematów jako odrębny kurs – np. Fotografia reportażowa czy eventowa, portrety, więcej o obróbce w LR i PS. Jak zrobisz kolejne kursy to zapisuję się na wszystkie! 

  Jeśli się wahasz przed zakupem to nie ma co się zastanawiać, ten kurs to złoto! Jestem mamą 3jki malutkich dzieci, siedzę z nimi w domu na okrągło i ta lekcja online to najlepszy punkt mojego każdego dnia. Sprawia że aż chce mi się wziąć w ręce aparat i wypróbować każdą nową wskazówkę 🙂

  Maryla, nagrywaj kolejne kursy, jesteś świetną nauczycielką!

 • Joanna Fiałkowska

  Obserwuję Cię na Instagramie od jakiegoś  czasu, widziałam piękne zdjęcia. Obiecywałaś prostym językiem objaśniać zawiłości fotografii, a ja w to uwierzyłam. I bardzo dobrze, bo obietnicę spełniłaś. No i  przede wszystkim chciałam zacząć fotografować na trybie M, a nie tylko na A z priorytetem przysłony, i o zgrozo, czasami na Auto.

  Kupiłam ten kurs ponieważ podobne kursy przygotowują mężczyźni, a ponadto raczej nie są tak kompletne (tutaj jest wszystko, nawet edycja, no i presety). Fajne jest to, że można wracać do kursu wielokrotnie i doskonalić warsztat. Uczę się ciągle.

  Najbardziej zachwyciły mnie lekcje w konkretnych warunkach oświetleniowych i ich późniejsza edycja. Aplikacje do planowania światła, które objaśniłaś w prosty sposób.

  P.S. Dziękuję też za to, że tak szybko odpisujesz na maile i rozwiązujesz nasze wątpliwości.

 • Anna Majewska Kowalak

  W kursie przede wszystkim podoba mi się to,, że nie jest to sama sucha teorie ale poparta wieloma cudownymi przykładami, które pozwalają lepiej zobrazować dane zagadnienie. Mówisz bardzo rzeczowo i na temat. Z mojej perspektywy strzałem w dziesiątkę była pierwsza lekcja omówienia nadesłanych zdjęć, bo to pozwoliło spojrzeć na problem fotografii wielopłaszczyznowo i mniej więcej dać nam pogląd na to czym zajmiemy się dalej. To rozbudziło mój apetyt na więcej. I super, że podzieliłaś się tym jak planujesz swoje podróże ze wskazówką, że pewne miejsca warto jednak odwiedzić w wybranej porze dnia. Ogromnym plusem jest zawężona tematyka. Nawet jeśli poruszamy elementy związane ze światłem, kompozycją, horyzontem  to wszystko jest osadzone w podróżach. Coś czego bardzo mi brakowało na rynku. Prezentuje bardzo praktyczne podejście do fotografii. 

  Kurs otwiera mi oczy na rzeczy niby oczywiste ale o których nigdy nie myślałam  za wiele fotografując. Teraz robiąc zdjęcie od razu zwracam uwagę na takie elementy jak światło, linie prowadzące, wieloplanowość czy sam kadr. 

  Jeśli oprócz podróżowania kochasz uwieczniać na zdjęciach odwiedzane miejsca bez tego późniejszego uczucia rozczarowania kiedy oglądasz zdjęcia w domu to z całego serca polecam niniejszy kurs. Marylka połączyła swoje obie pasje i stworzyła wspaniały kurs gdzie krok po kroku wprowadzi Ciebie w świat fotografii. Oprócz technicznych informacji znajdziesz wiele cennych wskazówek popartych przykładami z podróży Marylki jak stworzyć ciekawe i przyciągające oko zdjęcia. Kurs został przygotowany niezwykle rzetelnie i solidnie. Jedne z lepiej zainwestowanych pieniędzy.

 • Beata Pudyszak

  Nie korzystałam z kursów, ale wszelkie tutoriale i prezentacje możliwości aparatu dostępne np. na YouTube, były dla mnie za trudne, przekaz był zbyt techniczny. Podoba mi się też, że kurs prowadzi kobieta, ale to podświadomość. Teraz dopiero jak się nad tym zastanawiam ma to znaczenie. 

  Jeszcze nie przeszłam wszystkich lekcji. Jednak kurs podoba mi się jako całość , jest „pigułką” i rozwija mnie. Np. Lekcja o prostych kadrach. Często robię krzywe fotografie. Wydawało mi się, że to jest ciekawe, może artystyczne? Może uatrakcyjnia z pozoru nieudany kadr? Sama nie wiem. Teraz prostuje co się da 🙂 

  Dziękuje Ci za to, że zrobiłaś ten kurs, że wspierasz nas i chcesz znać naszą opinię. Jesteś fajną osobą 🙂

 • Paulina Grygoruk

  Dziękuję Ci baaaardzo za ten kurs! Dziękuję za Twoje spokojne, pozytywne i motywujące podejście. Dziękuję za wszelkie uwagi, pochwały a takie wyważoną krytykę, która nigdy nie podcinała skrzydeł a wręcz odwrotnie – motywowała do działania.  

  Otworzyłaś mi oczy i głowę na mnóstwo spraw! Jest jeszcze, co prawda, wiele pracy przede mną ale dzięki Twemu kursowi, ta praca jawi mi się teraz jako dobra zabawa a nie coś, czego należy się bać!

  Ten kurs przede wszystkim bardzo motywował! Te cotygodniowe zadania, to był strzał w dziesiątkę!!! Z wielką niecierpliwością i ciekawością ( co też wymyślisz tym razem !), czekałam na kolejne lekcje i zadania.

 • Anna

  Przyznam się, że kiedyś już brałam udział w kursie fotografii, ale to co stworzyłaś Ty w swoim kursie jest dla mnie idealne. Pomijam już podróżną tematykę, która jest szczególnie bliska mojemu sercu i ze omawiamy zdjęcia z cudownych zakątków świata. Poruszasz w swoim kursie tematykę kompozycji, trójpodziału, światła, tego czym jest dobre zdjęcie. Bardzo przypadła mi do gustu pierwsza lekcja kiedy omawialiśmy nadesłane zdjęcia. Początkowo myślałam dlaczego to jest jedna z pierwszych lekcji ale pózniej zrozumiałam ze to był strzał w dziesiątkę bo dało mi to ogólny pogląd na co zwracać uwagę w dalszych lekcjach 👍👍Powiem Ci ze to do tej pory najlepiej zainwestowane pieniądze w kurs i chociaż robię to tylko dla swoje własnej pasji i chęci tworzenia ciekawych zdjeć to już się nie mogę doczekać aż pozwolą nam wyjsć z domów i ćwiczyć w plenerze (bo tam jednak najlepiej się czuje) .
SPIS WSZYSTKICH LEKCJI
Wprowadzenie

O mnie

 1. Definicja fotografii.
 2. Konstruktywna krytyka zdjęć.
Przygotowanie oraz dobry plan podróży to podstawa pięknych zdjęć!
 1. Planowanie podróży pod kątem zdjęć.
 2. Apka do planowania światła.
 3. Czym fotografuję w podróży?
 4. Zrozumienie światła jako sekret niesamowitych zdjęć.
Troszkę teorii – czyli ustawienia aparatu.
 1. Tryby aparatu.
 2. Iso.
 3. Czas.
 4. Przysłona.
 5. Trójkąt ekspozycji.
 6. RAW czy JPG?
 7. Problem nieostrych zdjęć.
Wszystko o kompozycji, perspektywie i ciekawych kadrach – czyli koniec nudnych zdjęć!
 1. Co to jest dobre zdjęcie?
 2. Jak perspektywa wpływa na kadr?
 3. Co z tym horyzontem?
 4. Reguła trójpodziału.
 5. Budowanie wieloplanowości
 6. Bawienie się liniami prowadzącymi.
 7. Frame in frame – czyli naturalne ramki.
 8. Używanie różnych obiektywów.
Sekret pięknych zdjęć z podróży!
 1. Portret w podróży?
 2. Reportaż czyli opowiadanie historii.
 3. Postać w pejzażu.
 4. Fotografowanie rodziny.
 5. Detale na zdjęciach.
 6. Rola tła w fotografii.
 7. Jak sobie radzić z tłumami ludzi?
 8. Jak zrobić zdjęcie z gwiazdką?
 9. Długa ekspozycja – kiedy stosować?
Jak robię zdjęcia w terenie oraz jak je później obrabiam?
 1. Kompozycja w terenie na przykładzie zdjęcia w ciągu dnia.
 2. Selekcja zdjęć.
 3. Obróbka zdjęć zrobionych w ciągu dnia.
 4. Jak robię zdjęcia podczas zachodu słońca?.
 5. Obróbka zdjęć z zachodu słńca?
 6. Jak robię zdjęcia z długim naświetlaniem czasu?.
 7. Obróbka zdjęć zrobionych na długim naświetlaniu.
 8. Jak robię zdjęcia podczas niebieskiej godziny?
 9. Obróbka zdjęć zrobionych podczas niebieskiej godziny.
 10. Kadrowanie zdjęć.
Moje wskazówki
 1. Rozmawiaj z miejscowymi.
 2. Bądź cierpliwy i rób dużo zdjęć.
 3. Znajdź swój styl i spójność.

ZOBACZ GALERIĘ MOICH ZDJĘĆ Z PODRÓŻY

Fotografowanie w podróży to coś więcej niż tylko zdjęcia uśmiechniętych buzi na plaży, to kolekcjonowanie doświadczeń i przeżyć. To umiejętność pokazania emocji w taki sposób, aby odbiorca poczuł się jakby był częścią tej wyprawy. Za każdym niesamowitym zdjęciem, stoi niesamowita historia, a jedno zdjęcie często potrafi powiedzieć więcej niż 1000 słów. Zobacz moje ulubione kadry z podróży. Więcej zdjęć znajdziesz na moim blogu Addicted to Passion.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
1. Na jak długo mam dostęp do kursu?

Na zawsze. Albo ściślej mówiąc na tak długo ile będzie istnieć moja platforma kursowa.

2. Czy Presety są też na telefon?

Tak. Otrzymujesz ode mnie presety na komputer oraz na telefon.

3. Czy, aby obrabiać zdjęcia potrzebuję Lightroom?

Tak. Presety są do Lightrooma. Wersję na telefon możesz sobie pobrać bezpłatnie. Wersja na komputer jest płatna.

4. Fotografuję telefonem, który pakiet będzie dla mnie najlepszy?

Jeśli fotografujesz telefonem i nie planujesz zakupu aparatu, to najlepszy pakiet będzie dla Ciebie: Magiczne zdjęcia z podróży. To najbardziej obszerny pakiet, który zawiera wszystkie informacje, jakie potrzebujesz do tego, aby robić lepsze zdjęcia telefonem podczas podróży. Począwszy od tego planować podróż, światło, poprzez kompozycję, reportaż, zdjęcia rodziny i wiele więcej.

5. Czy mogę kupić tylko presety?

Presety są w zestawie z 5 lekcjami w których tłumaczę jak ich używać. Ważne jest to, żeby wiedzieć jak te presety pod siebie dopasować i jaką funkcję spełniają poszczególne suwaki w Lightroom. Tak więc można je zakupić tylko w takiej kombinacji.

6. Fotografuję teraz telefonem, ale zastanawiam się czy nie kupić aparatu. Być może wtedy więcej wyniosę z kursu.

Ja radzę ten kurs robić na takim sprzęcie jaki masz teraz i póki co nie kupowałabym nic nowego. Jeśli nauczysz się robić dobre zdjęcia telefonem, być może okaże się, że po użyciu moich presetów, te zdjęcia będą na Twoje potrzeby wystarczające. A jeśli po skończonym kursie złapiesz bakcyla i będziesz chcieć przejść na aparat, to wtedy go kupisz i wrócisz sobie do lekcji z ustawień aparatu. Wiele dziewczyn, które robi mój kurs zaczyna go właśnie telefonem, a potem stopniowo przechodzą na aparat.

7. Nie wiem czy mam wystarczająco samodyscypliny do robienia kursu online.

Sama robię różne kursy online i rozumiem Twoje obawy. Dlatego, warto wybrać Pakiet All In, wtedy przez 20 tygodni będę Cię motywować do działania, co tydzień wysyłając maila z zadaniem do wykonania. Dzięki temu, będziesz mieć motywację nie tylko do obejrzenia lekcji, ale przede wszystkim do ćwiczenia. Oczywiście to od Ciebie będzie zależeć czy dane wyzwanie podejmiesz czy nie, ale wiele dziewczyn dzieli się rezultatami na instagramie . Wzajemnie się tam wspierają i dopingują. Dzięki czemu nie masz poczucia, że zostałaś z kursem sama.

8. Znam już podstawy fotografii, wiem jak ustawić aparat, kompozycyjnie też wydaje mi się, że całkiem dobrze mi idzie, czy jeszcze coś wyniosę z kursu?

Przede wszystkim przejrzyj dokładnie spis treści i zobacz czy są tam dla Ciebie jakieś nowe tematy, z którymi być może się borykasz. Jeśli nie widzę Twoich zdjęć, to trudno mi ocenić, co jest jeszcze do zrobienia. Przytoczę Ci jednak słowa dziewczyny, która wysłała do mnie wiadomość po obejrzeniu webinaru: “ Myślałam, że umiem robić zdjęcia, ale po tym webinarze już wiem, że tylko fantazjowałam :)” Czasami po prostu, robimy błędy, z których nie zdajemy sobie sprawy. Ja teraz na przykład robię kurs mentoringowy na temat fotografii ślubnej (bo też ciągle się chce rozwijać) i mimo, że 85% rzeczy nie są dla mnie nowością, to nadal te 15%, które z niego wyciągnęłam jest warte ceny, którą zapłaciłam za kurs i te niuanse to jest właśnie ta wisienka na torcie, której mi brakowało.